Projekt i druk

Projektowanie 3D

Potrzebny Ci druk 3D, ale nie masz jeszcze własnego projektu? Nic nie szkodzi – zaprojektujemy dla Ciebie obiekt, który będzie gotowy do natychmiastowego wydruku. Sprawdź nasze usługi projektowania 3D!
Zleć projekt

Projektuj 3D z nami!

Oferujemy wykonanie projektu 3D od zera – wystarczy, że opiszesz nam swój pomysł. Możemy też wykonać go na podstawie Twojej dokumentacji takiej jak rysunki techniczne czy odręczne wymiarowane rysunki.

Potrzebujesz dokumentacji technicznej dla pojedynczych elementów lub całego projektu? Zajmiemy się tym dla Ciebie!
Proces

Jak przebiega projektowanie 3D?

Proces projektowania 3D rozpoczyna się od wykonania graficznego modelu przedmiotu, który ma zostać wydrukowany. Zwykle jest on projektowany przy użyciu pakietów oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD), co może być najbardziej pracochłonną częścią procesu.

W przypadku złożonych projektów modele te są często szeroko testowane w symulacji pod kątem ewentualnych wad produktu końcowego. Ma to szczególne znaczenie np. w przypadku części mechanicznych.

Jedną z największych zalet drukowania 3D jest to, że umożliwia szybkie projektowanie i prototypowanie praktycznie wszystkiego. Jedynym prawdziwym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Niektóre obiekty są po prostu zbyt złożone, aby można je było tworzyć w bardziej tradycyjnych procesach produkcyjnych takich jak frezowanie lub formowanie CNC. Druk 3D jest również znacznie tańszy niż wiele innych tradycyjnych metod produkcji.
Poznaj plusy

Zalety projektowania 3D

Wadliwy prototyp może kosztować Cię zarówno czas, jak i pieniądze. Nawet drobne zmiany formy mogą mieć duży wpływ na Twoje finanse. Technologia projektowania 3D pomaga w sprawdzeniu projektu poprzez wydrukowanie gotowego do produkcji prototypu przed zainwestowaniem w drogie narzędzia produkcyjne.

Tradycyjne metody produkcyjne radzą sobie ze stworzeniem tysięcy identycznych kopii. Jednak druk 3D daje nam swobodę projektowania kreatywnych i dostosowanych do Twoich potrzeb modeli.

Masz pomysł na własny projekt 3D? Skontaktuj się z nami – wycena jest całkowicie darmowa!

Skorzystaj z formularza kontaktowego!
FORMULARZ KONTAKTOWY

3DRUK.eu

Nasze realizacje
Sklep stacjonarny:
Chylońska 42A / pawilon 2
Gdynia


Godziny otwarcia:
Pon.-pt. 10-17
© 2024 3DRUK.eu
Made with ❤ by fisite.pl
envelopephone-handsetcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram